Drbárna č. 1

3. září 2015 v 16:27 | Melissa Smithová
Ahoj lidi,

před koncem prázdnin jsem psala že se tady začnou objevovat články o mojí třídě. Budou v rubrice "Drbárna - moje třída". Dnešek přináší hned 2 zajímavosti:

1. Máme novou učitelku. Budeme jí říkat Hana, tak se totiž jmenuje křestním jménem. Zavádí tzv. žolíky. Znamená to že když budete vyvoláni na zkoušení a nebudete to umět, můžete si vzít žolíka a ze zkoušení se vymluvit. Například že jste se nestihli učit. A náš Kudrnka vypálil tu největší bombu: " A dají se ty žolíky dokoupit?" naše třída vyprskla smíchy, až na nás zaklepal učitel z vedlejší třídy a seřval nás. Žolík je hlavně pro mě výborná věc, ale nemohl by být spíš v chemii než v zeměpisu? Asi ne co?

2. Dnes jsme na občance probírali dědičnost a dědictví. Učitelka nám kladla na srdce ať si tyhle dva pojmy nepleteme. Dědičnost je třeba nějaké rysy po rodičích a dědictví třeba peníze a majetek. Učitelka vyvolala Alergii, aby vysvětlila co je dědičnost. Co si myslíte že naše Alergie řekla? Přesně tohle: "Takže dědičnost je něco co jsme zdědili. Například peníze." jak jinak než že naše třída opět vyprskla smíchy. Učitelka se chytala za hlavu a stěžovala si. Pozbytek hodiny, jsme si už jenom psali zápis. S mojí kamarádkou jsme se ale pořád bavili co asi myslela dědičností Alergie. V její mysli, ani nevíme co měla na mysli.

Tak a to je pro dnešek všechno.

Bye!

Melissa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sára Dracová Sára Dracová | E-mail | Web | 5. září 2015 v 12:05 | Reagovat

Páni žolíky, to je dobrý systém. :-)

2 Melis Melis | 5. září 2015 v 14:51 | Reagovat

[1]: Přesně :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama